Radyoloji

RADYOLOJİ

 

    Radyoloji, x ışınları ve diğer görüntüleme yöntemlerinin tıpta tanı ve tedavi amacıyla kullanılmasıdır.

KARDİYAK 128 Kesitli BT (Bilgisayarlı Tomografi) ANJİYO 

    En hızlı ve en yeni sistemle kalp damarlarınızı katetersiz, güvenilir, kolay yolla ve saniyeler içerisinde kontrol ettiriniz.

MR (MANYETİK REZONANS) GÖRÜNTÜLEME

    Mr başlıca güçlü bir mıknatıs olup, vücuttaki su moleküllerinden yararlanarak görüntü oluşturan bir cihazdır. 

ULTRASON RENKLİ DOPPLER

    Ultrasonografi ve yüksek görüntü kaliteli Renkli Doppler US ile tanı ve teşhisi, çok kısa zamanda, risksiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. 

MULTISLICE TOMOGRAFİ

    Multislice Tomogrofi ile vücudunuzun en ince detayına kadar tüm derinlikleri ekranda. Ayrıca sanal kolonoskopi, bronkoskopi gibi tetkikler girişime gerek kalmadan görüntülenebilir.

MAMOGRAFİ 

    Sadece güzellik değil annelik duygularınızı da ömür boyu yaşatmalısınız! Buna en az sizin kadar yakınlarınızın da ihtiyacı var! Peki hiç şüphelenip kontrol yaptırdınız mı? Veya en son ne zaman yaptırdınız? Kendi kendinize yaptırdığınız kontrol yeterli mi sizce? Kendinizce veya muayeneyle bulunamayan bulgular ancak mamografide görülüyor, milimetrik boyutlardaki lezyonlar tespit ediliyor.

CR ve PACS SİSTEM 

    Tomografi, MR ve röntgen filimlerinin bilgisayara aktarılmasıyla görüntüler dünyanın her tarafına gönderilebilmektedir. Çekilen filmler bilgisayar belleğinde uzun süre saklanabilmektedir. 

GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ 

    Ultrason ve tomografi eşliğinde diğer modalitelerde görüntülenen kitlelere yönelik biyopsi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kanser tanısı kesin olarak konulabilmektedir.