Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa

 

AVRASYA HASTANESİ GAZİOSMANPAŞA

 

    Her geçen gün büyüyerek daha da gelişen Avrasya Hastaneleri, grubun 3. hastanesi olan Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa ile hastanecilik alanında yeni bir kimlik ve modern mimari görünüme bürünmüştür. 

    Yönetim Kurulu Başkanı – Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Urlu önderliğinde 18 Temmuz 2016 tarihinde hasta kabulüne başlayan Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa, Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan yerli ve yabancı vatandaşlara ve tüm dünyadan hastanemize gelen uluslararası hastalara ayrım gözetmeksizin tüm branşlarda 7/24 hizmet vermektedir.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI HASTALAR İÇİN BİR CAZİBE MERKEZİ
 

    Hasta odaklı yaklaşımı, alanında uzman hekim ve sağlık personeli, tıbbi alt yapısı ve teknolojisiyle büyük bir sağlık yatırımı olan Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa; 30.500 metrekare kapalı alanda, 80 poliklinik, 250 yatak kapasitesi, 16 ameliyathane, 300 araçlık açık ve kapalı otoparkı ile büyük bir kompleksten oluşmaktadır.

    Konumu açısından TEM Otoyolu’nun Küçükköy çıkışında bulunan Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa, İstanbul Havalimanına 30 dakika, 2. Çevre yoluna 1 km mesafede olup ulaşım imkanları son derece kolay ve çeşitlidir.

 

MODERN MİMARİSİ İLE YEPYENİ BİR HASTANECİLİK ANLAYIŞI
 

    Akıllı hastane olarak tasarlanıp inşa edilen Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’nın peyzaj organizasyonu ve iç mimari planlaması; tamamen hasta, doktor ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak uyarlanmıştır. İyileşmenin, hastaneye atılan ilk adımla başladığı inancından yola çıkarak; lobi alanından polikliniklere, hasta bekleme noktalarından, doktor ve hasta odalarına kadar her mekan hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiştir
 


ULUSLARARASI STANDARTLARDA TEKNOLOJİK ALTYAPI


    Hastanemiz, mimari yapısının yanı sıra teknolojik alt yapıyı da içinde barındırarak misafirlerimize kaliteli sağlık hizmetini ekonomik olarak sunmaktadır. Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa’da, 30 saniyede sanal kalp anjiyosu yapabilen 128 kesitli tomografi, endişe (klostrofobi) yaratmayan 1,5 TESLA yarı açık MR, dijital röntgen, mamografi, 4 boyutlu ultrasound gibi ileri teknoloji birçok cihaz ile hastalarımıza hızlı ve etkin bir sağlık hizmeti veriyor. Her türlü cerrahi müdahale ve ameliyata uygun altyapısı ile Bronkoskopi, EBUS, Gastroskopi, Kolonoskopi, Duodenoskopi, ERCP gibi tanı ve tetkik amaçlı müdahaleler de hızlı ve başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

 

GÜVEN VE HİZMET KALİTESİYLE SAĞLIKTA BİR MARKA; AVRASYA HASTANESİ
 

    İnsanların hayatına dokunarak, onları önemsediğimizi göstermekle yola çıktığımız ilk günden bu yana geliştik, yaygınlaştık ve Türkiye’nin önemli referans hastanelerinden biri haline geldik. Vatandaşımızın yaşam kalitesini yükseltecek, her adımında her dokunuşunda şifa verecek bir felsefeyle yola çıkarak ‘’Hiçbir şey insan ve sağlık kadar önemli değildir’’ anlayışıyla durmadan çalışıyoruz. Sürekli yenilik için ileri teknolojimizi ve yaratıcılığımızı harmanlıyor, bilimle beslenen yeni fikirlerimizi sağlıkta dünya standartlarını aşmak için kullanıyoruz. Güven ile inşa ettiğimiz güçlü bağlarımız ve yüksek hizmet kalitemizle sağlık sektöründe iddiamızı sürdürüyoruz.