AVRASYA HASTANELERİNDEN YUNANİSTAN'A SAĞLIK KÖPRÜSÜ

Avrasya Hastaneleri olarak 12-15 Ocak 2023 tarihlerinde Yunanistan İskeçe'ye sağlık köprüsü olma yolunda düzenlediğimiz seyahatte İskeçe'nin önemli makamlarını ziyaret ettik.

Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Yönetim Kurulu Üyesi - İşletme Direktör Yardımcısı Dr. Özgür Özmen, Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Medikal Direktör Yardımcısı Dr. Hamdi Kocaahmet, Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Obezite ve Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ali Durmuş ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Duygu Apaydın tarafından gerçekleştirilen seyahatte İskeçe Müftüsü Sayın Mustafa Trampa, İskeçe Milletvekili Sayın Hüseyin Zeybek, İskeçe Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ergül Kuşçu, Avrupa Parlamentosu Adayı Dr. Hüseyin Baltacı makamlarında ziyaret edildi.

Yunanistan'lı hekimlerimiz ile bir araya gelerek Türk- Yunan sağlık hizmetleri ile ilgili istişarede bulunuldu.

İskeçe'nin en büyük Türk yerleşim nahiyesi olan Şahin bölgesinde Batı Trakya Türkleri ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ile bir araya gelindi. Burada yaşayan halkımızın sağlık sorunlarını ve taleplerini dinledik.

Geçirdiğimiz seyahat boyunca bizleri evimizde gibi hissettiren, konuksever yaklaşımlarından dolayı başta İskeçe Müftüsü Sn. Mustafa Trampa olmak üzere İskeçe Milletvekili Sn. Hüseyin Zeybek, Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Ergül Kuşçu, İskeçe'nin önde gelen İş İnsanlarından Ali Ömer Kehaya, Yunanistan'lı hekimlerimiz, İskeçe ve Şahin nahiyesi halkına teşekkür ediyor, her iki ülke için sağlık çalışmalarımızın devamlılığını diliyoruz.